UVAFRUIT GROUP, Türkiye'de Antalya'da ve Avusturya'nın Viyana merkezli olarak faaliyet gösteren bir taze sebze ve meyve şirketleri grubudur. Profesyonel ve deneyimli kadrolarıyla, modern paketleme tesislerinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Şirket, büyük market grupları, toptancılar ve Avrupa'nın çeşitli bölgelerindeki müşterilere taze ürünleri kaliteli ve özenli bir şekilde paketleyerek, takipli servis ağı ile doğru zamanda ulaştırmayı hedeflemektedir.

UVAFRUIT Group, güvenilir bir iş ortağı olarak hareket ederek kalite, istikrar, hizmet ve sürekliliğe büyük önem veren bir kuruluş olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca, doğanın güzelliklerini ve bereketini paylaşma amacı güdüp, çevreye olumlu katkı sağlamak ve tarım ile gıda sektöründe daha aydınlık bir gelecek için çalışmayı hedeflemektedir.

UVAFRUIT Group'un vizyonu, tazeliği, kaliteyi, uygun fiyatı, gıda güvenliğini, iyi hizmeti, sürekliliği ve istikrarı vurgulamaktadır. Bu değerler etrafında şekillenen vizyonuyla, tarım ve gıda sektöründe lider bir konum elde etmeyi amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ
TAZELİK, KALİTE, UYGUN FİYAT, GIDA GÜVENLİĞİ, SERVİS SÜREKLİLİK, İSTİKRAR

UVAFRUIT GIDA TARIM SEBZE MEYVE TİC. LTD. ŞTİ.